مثلث شیطان یا مثلث برمودا!

» مثلث شیطان یا مثلث برمودا!

مثلث برمودا که با نام مستعار مثلث شیطان هم شناخته می‌شود، نام یک منطقه عجیب و ترسناک واقع در اقیانوس اطلس است.

طبق گزارشات سالانه به طور عجیبی میانگین ۵۰ کشتی و ۲۱ هواپیما به طرز مشکوکی در این مثلث گم می شود و هیچ اثری از آنها پیدا نمی شود.

بر اساس اطلاعات نیروی دریایی آمریکا، موجودات ماوراءیی در این مثلث زندگی می کنند.بر اساس گفته های برخی از خلبان ها هنگامی که آنها از بالای مثلث پرواز می کنند،زمان متوقف میشود و تا زمان عبور آنها گویی در زمان گم می شود.


جالب است بدانید هنگامی که نزدیک مثلث برمودا می شویم، قطب نما به طرز کاملا نامعلومی شروع به چرخش می کند. هنوز برای این رویداد دلیل علمی ارائه نشده است.

تئوری های تخیلی یا علمی زیادی درباره این مکان وجود دارد:


۱) این منطقه دارای میدان مغناطیسی خیلی قوی است و قطب نما هم به میدان مغناطیسی واکنش نشان می دهند و شروع به چرخش می کند.

۲) نیروی گرانش زمین در این ناحیه بیشتر است.

۳)وجود آب و هوای بد در این منطقه به دلیل وجود آب های گرمسیری.

۴)بر اساس آزمایش های تعدادی دانشمند استرالیایی وجود حباب در آب باعث کاهش چگالی آب و در نتیجه فرو رفتن کشتی‌ها می‌شود.

۵ )افسانه آتلانتیس: به قلم افلاطون مردم آتلانتیس برای فتح آتن،سپاه عظیمی را آماده کردند. ولی بر اساس یک طوفان شدید قاره افسانه ای آتلانتیس به زیر آب فرو می رود و نابود می شود.شاید این منطقه همان منطقه آتلانتیس باشد.

۶ )این تئوری وجود دارد که در این منطقه موجودات فرازمینی زندگی می‌کنند و هواپیماها و کشتی ها را می دزدند و به سیاره‌ای دیگر می‌برند.

۷ )این تئوری وجود دارد که می‌گویند یک دنیای دیگر در زیر آب وجود دارد و کسانی که توسط مثلث برمودا غیب می شوند به آنجا سفر می‌کنند.

۸ )بر خلاف نقاط دیگر از کره زمین در آسمان مثلث برمودا ابرهای شش ضلعی وجود دارد این ابرها می توانند بمب های بادی با سرعت ۲۷۳ کیلومتر در ساعت تولید کنند و همین می‌تواند سبب ایجاد شرایط آب و هوایی بد بشود و کشتی ها و هواپیماها ناپدید گردد.

هنگام فکر کردن به تئوری‌های گفته شده این را نیز در نظر بگیرید که همه هواپیماها و کشتی هایی که ناپدید شدند کاملا ناپدید شدند یعنی هیچ اثری از آنها یافت نشده است.طبق گزارش های برج‌های مراقبت حتی تا چند دقیقه قبل از غرق شدن کاملاً موقعیت آنها ناپدید شده و هیچ اثری از لاشه های کشتی و هواپیما پیدا نشد.


چندمورد گزارش از قربانیان مثلث برمودا :

مثلث برمودا همه سال عده زیادی را قربانی و ناپدید می کند برخی از این قربانی ها به شرح زیر است:


۵ دسامبر ۱۹۴۵

پنج هواپیمای جنگنده متعلق به نیروی دریایی که در یک پرواز آموزشی از پایگاه دریایی به هوا برخاستند همگی ناپدید شدند هواپیمای دیگری که با ۱۳ خدمه برای کمک به آنها اعزام شد نیز ارتباط رادیویی خود را از دست داد و ناپدید شد.


۲۹ ژانویه ۱۹۴۸

هواپیمای ۴ موتوره استار تایگر از نوع تئودور ۴ در حالیکه ارتباطات رادیویی اش قطع گردیده بود با ۱۳ خدمه گم شد.


۱۷ ژانویه ۱۹۴۹

هواپیمای استار آریل در مسیر لندن به سانتیاگوی شیلی از طریق برمودا و جامائیکا در ۳۸۰ مایلی برمودا پس از قطع ارتباط رادیویی ناپدید شد.


۲ فوریه ۱۹۵۲

هواپیمای باربری انگلیسی با ۳۳ سرنشین ناپدید شد.


سال ۱۸۴۰

کشتی بزرگ فرانسوی که از اروپا عازم هاوانا بود در مثلث برمودا با تمام وسایل دریانوردی و مجموعه‌های دست نخورده پیدا شد در حالی که تمام سرنشینان آن ناپدید شده بودند.


مارس ۱۹۱۸

کشتی نیروی دریایی آمریکا که ۱۹ هزار تن وزن داشت و طول آن ۵۰۰ پا بود با ۳۰۹ سرنشین ناپدید شد نه هوا بد بود نه پیام رادیویی دریافت شدنه قطعه ی شکسته ای پیدا شد.


فوریه ۱۹۴۰

کشتی گلوریا کلیت از سینت وینسنت متعلق به کمپانی هند غربی بدون سرنشین پیدا شد در صورتی که همه وسایل آن سالم و دست نخورده بود.


مارس ۱۹۳۸

کشتی باری استرالیایی با ۳۹ و خدمه خبری با مضمون همه چیز خوب است مخابره کرد و برای همیشه ناپدید شد.


مارس ۱۹۷۳

کشتی باری هزار تنی آنتی ویروس ۳۲ خدمه به طور کامل ناپدید شد.


آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
Buy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
Buy Real Traffic  ساخت وبلاگ